Burun Estetiği Yolculuğu

Burun ameliyatı için İstanbul’dan veya İstanbul dışından gelmeyi planlayan hastalarımızın en çok merak ettiği konulardan biri de burun estetiği sürecidir. Bu yazımızla sizlere bu süreci anlatacağız.

Adım 1 - Deneyimli Cerrahımızdan Ücretsiz Danışmanlık Almak

Hasta danışmanınız sizinle iletişime geçecek ve sizden sağlık verileriniz hakkında doktorumuza bilgi vermek için form doldurmanızı isteyecek. Başvurunuzun ardından deneyimli cerrahımız Dr. Hakan Demirel vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size ücretsiz konsültasyon yapacak ve ameliyata uygun olup olmadığınızı belirleyecek.

Adım 2 -Teklif Aşaması ve Burun Estetiği İçin Randevu Oluşturma

Bu aşamaya geldiyseniz, tebrikler! Ameliyat için uygunsunuz demektir. Şimdi hasta koordinatörümüz tedavinizle ilgili ürün ve fiyatları içeren teklifi size iletecek.

Teklifinizi onayladıktan sonra, asistanınız size ve doktorumuza göre en uygun olan günde randevunuzu oluşturacak ve gerekli prosedürleri başlatacaktır.

burun estetiği randevu

Adım 3 - Gerekli Testlerin Yapılması ve Burun Estetiği Ameliyatı Günü

Hayatınızı değiştirecek büyük güne günaydın deyin ve derin bir nefes alın😊.

Öncelikle VIP aracımız sizi otelinizden veya evinizden alıp hastaneye götürecektir(Paketinizde isterseniz). Doktorumuz sizinle görüşecek ve ameliyat hakkında bilgi verecektir. Ardından gerekli testler yapılıp sonuçlar alındıktan sonra doktorumuz sizi tekrar ziyaret edecek ve sonuçlarınızın iyi olduğunu ve ameliyata hazır olduklarını size bildirecektir. Burun estetiği ameliyatlarının süresi ortalama 2 – 2.5 saat sürmektedir.

Bravo! Ameliyatınız bitti ve artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Ameliyattan sonra doktorumuz Dr. Hakan Demirel size ameliyat sonrası süreç hakkında detaylı bilgiler verecektir.

burun estetiği ameliyatı

Adım 4 - Hastaneden Taburcu Olmak

Burun estetiği olan hastalarımızın genellik bir gün hastanede kalmasını tavsiye ediyoruz. Bu süreçte koordinatörünüz, hemşirelerimiz ve doktorumuz sizinle ilgilenmeye devam edeceklerdir.

Ertesi gün hastaneden ayrılma vakti geldi. Hastaneden ayrılmadan önce doktorlarımız son kontrolleri yapacak ve ameliyat sonrası süreç hakkında sizi bilgilendirecektir. Daha sonra VIP aracımız sizi hastaneden alacak otelinize veya evinize bırakacaktır.

burun estetiği taburcu olmak

Deneyimli doktorumuz Dr. Hakan Demirel ve ekibi sizinle tüm süreç boyunca ilgilenecek, herhangi bir sorunuz olursa memnuniyetle cevaplayacaklardır. Burun estetiği ameliyatı sonrası süreçleri için sizi tekrar misafir edip dikişlerinizi aldıktan sonra doktorumuzun söylediklerine dikkat etmek koşuluyla günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Siz de yeni bir yaşama merhaba demek isterseniz sayfamızda bulunan Whatsapp butonu ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.😊

2 Comments

  • I wanna have rhinoplasty

  • Thanks to for good information

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir